PODNAJEM

PODNAJEM Z GWARANCJĄ STAŁEGO CZYNSZU 

 

Jeśli Twoje mieszkanie spełnia nasze oczekiwania podpisujemy umowę. Pełnimy rolę Najemcy i gwarantujemy stałe płatności, ciągłość najmu od 3-10 lat oraz dbałość o stan lokalu. Zapewniamy, że mieszkania będą zamieszkiwane przez osoby młode, uczące się, rodziny, które dokładnie weryfikujemy. Gdyby pojawią się w nich zniszczenia, to odpowiadamy za ich naprawę, odświeżenie, a nawet remont. Każde mieszkanie jest ubezpieczone. Podczas zakończenia okresu najmu otrzymujesz swoje mieszkanie w stanie niepogorszonym od początkowego.

 

Taki podnajem mieszkania z gwarancją stałego czynszu realizujemy szczególnie dla właścicieli większych mieszkań (minimum 2 pokoje).

  • PRZYGOTOWANIEM DOKUMENTÓW U NOTARIUSZA

  • WSPARCIEM PRZY POZYSKANIU KREDYTU

  • OBSŁUGĄ NIERUCHOMOŚCI W IMIENIU INWESTORA

  • STAŁY MIESIĘCZNY DOCHÓD Z UMOWĄ NA 10 AT 

USŁUGA OBEJMUJE:

tworzymy mieszkania pod wynajem z gwarantowaną stopą zwrotu w Warszawie

DŁUGOTERMINOWA OBSŁUGA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

 

 

W tym miejscu kończą się Twoje problemy z zarządzaniem nieruchomościami. 

 

Nasza spółka Lifebox S.A. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze mieszkań na rynku Warszawskim.

Mieszkania które od nas kupujesz pozbawione są obciążeń czasowych wynikających z rozliczania najemców.

 

Pełnimy rolę opiekuna Twojego mieszkania, który wyręcza Cię ze wszystkich obowiązków związanych z jego wynajmem. Taka obsługa to idealne rozwiązanie dla właścicieli mieszkań i domów, którzy nie mają zbyt wiele czasu, sił i doświadczenia, aby samodzielnie zajmować się wynajmowaniem mieszkań. To wszystko bierzemy na siebie. A Ty możesz już spać spokojnie i liczyć na stabilne miesięczne przychody z takiej współpracy.

 

Copyright © LifeBox S.A. 2019