Tworzymy zgrany zespół inwestorów, łącznie posiadamy ponad 55 letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesów z branży nieruchomości. Uzupełniamy się doświadczeniem oraz kontaktami, które pozwalają nam prężnie rozwijać naszą spółkę. 

Aktualnie inwestujemy mocno na rynku Warszawskim. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu okazji na rynku, remoncie, najmie oraz zarządzaniu.

Pasjonaci rynku nieruchomościowego 

Robert Szymański

Prezes Zarządu

 

Pomysłodawca, założyciel i Prezes Zarządu LifeBox S.A. Wieloletni doświadczony przedsiębiorca. Właściciel 4 spółek, z sektora IT, marketingu oraz produkcji. Jest założycielem i udziałowcem firmy MeetFace S.A., w której pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Prowadził Dom Mediowy, który obsługuje dzisiaj 80 firm. Założył firmę szkoleniową, która współpracowała z ponad 100 partnerami. Specjalizuje się w zarządzaniu firmami oraz tworzeniu możliwości biznesowych. Inwestor, pasjonat branży nieruchomościowej. Absolwent kluczowych szkoleń liderów Polskiej sceny nieruchomościowej. 

Adam Kuczyński

Wiceprezes Zarządu

 

Osoba, dla której nie istnieje niemożliwe. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie duże osiągnięcia. Jest specjalistom pomnażania kapitału oraz kreowanie okazji biznesowych. Rozwinął z sukcesem 5 firm w Polsce i 2 za granicą. W biznesach Udziałowiec spółki zarządzającej 40 mieszkaniami pod wynajem. Inwestor posiadający własne mieszkania pod wynajem. 

Kamil Wieczorek

Przewodniczący rady nadzorczej

 

Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami z branży budowlanej. Prowadził procesy inwestycyjne budynków zero-energetycznych o budżecie przekraczającym 115 mln PLN, a także energooszczędnych budynków modułowych. Pasjonat BMI, digitalizacji budownictwa i kreowania zespołów projektowych, z których pozyskuje to, co najlepsze.

NASZ ZESPÓŁ

PARTNER STRATEGICZNY:

Tomasz Kopacz

Członek rady nadzorczej

 

Ekspert z branży finansowej, specjalista z zakresu prawa spółek handlowych. Były dyrektor krajowy sprzedaży w firmie Compensa, w której zbudował zespół 6 tys. sprzedawców. Zasiada w radach nadzorczych spółek skarbu państwa. Aktualnie Prezes Zarządu MeetFace S.A., aplikacji mobilnej mocno rozwijającej się w sektorze targowo-konferencyjnym. Posiada własne nieruchomości pod wynajem którymi skutecznie zarządza. 

Łukasz Preiss

Creative Designer

 

Łukasz Preiss to wielokrotnie nagradzany architekt i designer 3D. Jego talent został doceniony po osiągnięciach związanych z pracą dla Urzędu Patentowego w Polsce w 2007 roku, Competition Gdansk 2008, nagrodzono go również dyplomem za najlepszy design roku 2017. Nominowano go na poznańskiej ASP do otrzymania tytułu „Best Design”. Obecnie jest liderem zespołu w dziale 3D firmy tworzącej gry komputerowe.

Agnieszka Milewska

Architekt

 

Architekt z wieloletnim doświadczeniem. Pierwsze kroki w architekturze stawiała za pośrednictwem firmy rodzinnej. Jest absolwentką ASP w Poznaniu i Anhalt University of Applied Sciences w niemieckim Dessau. Ma doświadczenie w dużych spółkach architektonicznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zdobyła wyróżnienie za najlepszą pracę dyplomową w Poznaniu oraz wiele innych międzynarodowych nagród.

Marcin Godlewski

Dyrektor Marketingu

 

Działa w obszarze Online Marketingu od 2006 roku. Jako jeden z czołowych polskich Marketingowców internetowych organizował kampanie marketingowe dla największej polskiej firmy zajmującej się rozwojem Osobistym. Jest współautorem książki „Biblia e-Biznesu”, stworzył pierwszy polski portal ze szkoleniami online „MiastoSzkolen.pl”, prowadził także pierwszy polski program partnerski ProPartner. Jest również współtwórcą marki szkoleniowej w branży network marketingu, a także CMO pierwszej na świecie profesjonalnej aplikacji mobilnej wprowadzającej grywalizację do network marketingu.

KONTAKT

WSPÓLNE INWESTYCJE DEWELOPERSKIE:

Copyright © LifeBox S.A. 2019