LifeBox S.A. to prężnie rozwijającą się spółka w sektorze inwestowania w nieruchomości.

O firmie

Ze swoją działalnością wystartowaliśmy w 2018 roku. Naszym celem jest dostarczanie wysoko jakościowych produktów inwestycyjnych w oparciu o mieszkania w kluczowych miejscach Warszawy. Przez ten czas przygotowaliśmy ponad 20 własnościowych mieszkań inwestycyjnych na wynajem dla naszych inwestorów. Dzisiaj również realizujemy z sukcesem własne inwestycje deweloperskie w Warszawie, które spełniają marzenia naszych klientów o własnym domu.

4,5 mln zł

Wartość zrealizowanych inwestycji w 2020 r.

Robert Szymański

PREZES ZARZĄDU

Doświadczony przedsiębiorca z 15-letnim stażem. W branży nieruchomości od ponad 4 lat. Tworzył takie marki jak GSM WORLD, MegaBillboardy Polska, MeetFace, uczestniczył w rozwoju salonów sieci PLAY. Występował na wielu wykładach jako praktyk biznesu, przekazując swoją wiedze. Dzisiaj spełniony ojciec ukierunkowany na sukces, ambitnie dążący do swoich celów.

Kamila Lenik

WICEPREZES ZARZĄDU

Absolwentka Wydziału Prawa na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Pasjonuje się prawem spółek handlowych. Odpowiedzialna w Spółce za kontakt z kluczowymi klientami. Nadzoruje działania marketingowe w firmie oraz obieg dokumentów.

Kamil Wieczorek

RADA NADZORCZA

Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami z branży budowlanej. Prowadził procesy inwestycyjne budynków zeroenergetycznych o budżecie przekraczającym 115 mln PLN, a także energooszczędnych budynków modułowych. Pasjonat BIM, digitalizacji budownictwa i kreowania zespołów projektowych, z których pozyskuje to, co najlepsze.

Jacek Kobyliński

RADA NADZORCZA

Od 9 lat Prezes Zarządu w Asistent Sp. z o.o. spółce zależnej firmy ochroniarskiej SOLID. Zajmuje się kluczowymi decyzjami związanymi z pozyskaniem nowych klientów. Spółka specjalizuje się w ochronie mienia, zarządzaniem obiektami handlowymi, m.in. w ponad 2000 sklepów Biedronka. Dodatkowo od 5 lat członek rady nadzorczej w Spółdzielni "Osiedle Młodych".

Michał Strąk

PROJECT MANAGER

Podczas 10 lat zawodowego powiązania z branżą deweloperską uczestniczył w realizacji ponad 40 inwestycji budowlanych kubaturowych o łącznym budżecie przekraczającym ponad 896 mln złotych. Współpracował z firmami na rynku polskim i skandynawskim takimi jak: Dom Development, PROFBUD, MALBUD-1, UNIBEP, VICTORIA DOM, KELLER, EIFFAGE, SKANSKA, SKANSKA NORGE,AF Gruppen ASA.

Marta Stępniak

PROJECT MANAGER

Absolwentka i magister Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi oraz inżynier Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie. Od ponad 9 lat związana z branżą nieruchomości, w tym ponad 6 lat pracy zawodowej po stronie dewelopera i generalnego wykonawcy. Na co dzień specjalizuje się w zarządzaniu projektami deweloperskimi od wstępnej koncepcji, aż do zakończenia inwestycji.

Umów konsultację

Jesteśmy zespołem, którego zadaniem jest wsparcie i doradztwo inwestorom na każdym etapie inwestycji. Z nami możesz zrealizować swoje cele finansowe. Wybierz termin, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy, aby porozmawiać o Twoich celach inwestycyjnych. Nasi specjaliści w trakcie rozmowy pomogą Ci wybrać i opracować odpowiednią strategię inwestycji. Udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na każde Twoje pytanie.

15 minut