INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI Z ZARZĄDZANIEM

 

Inwestycja w nieruchomości pod wynajem z naszym zarządzaniem to jedno z najbezpieczniejszych inwestycji aktualnie na rynku. To możliwość inwestowania w przygotowane i wynajęte mieszkania z gwarancją stałego czynszu na poziomie 7% rocznie.

Kupujesz od nas gotowe wyposażone i wynajęte mieszkanie. Następnie podpisujesz umowę najmu z naszą spółką LifeBox S.A., która gwarantuje regularne płatności przez cały okres trwania umowy. Czas takiej współpracy najczęściej wynosi 10 lat. My odpowiadamy za wyszukiwaniem najemców oraz pełną obsługę najmem, 

 

Możliwość wspierania się kredytem! 

 

 

  • WYNAJĘCIE MIESZKANIA

  • ROZLICZENIE NAJEMCÓW

  • PRZEGLĄDY MIESZKANIA 

  • REMONTY I DODATKOWE WYPOSAŻENIE

ODPOWIADAMY ZA:

Ponad 7% zwrotu z inwestycji w mieszkania na wynajem, sieć kawalerek w Warszawie

DLA INWESTORA

Najważniejszym elementem biznesu który prowadzimy jest wyspecjalizowana i sprawna ekipa remontowa. Współpracujemy na stałe z 3 zaufanymi firmami remontowymi, oraz mamy wynegocjowane bardzo dobre rabaty na zakup materiałów wykończeniowych.  

KONTAKT

Wyremontowaną, przygotowaną i wynajętą nieruchomość staje się gotowcem inwestycyjnym którym zarządzamy przez 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

JAK DZIAŁAMY

1

WYSZUKUJEMY OKAZJI NA RYNKU NIERUCHOMOŚCIOWYM

2

PRZEPROWADZAMY REMONT

3

ZAPEWNIAMY OBŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI I SPRZEDAJEMY JAKO BEZOBSŁUGOWĄ INWESTYCYJĘ

Posiadamy bardzo bliskie relacje z kluczowymi pośrednikami nieruchomości w Warszawie. Dzięki temu oferty które pokazują się na rynku trafiają w pierwszej kolejności do naszego działu analiz oraz kosztorysantów. W kilka minut podejmujemy decyzję o zakupie nowej nieruchomości. 

O NAS 

Łazienka LifeBox inwestycje w mieszkania
Tworzymy piękne nowoczesne mieszkania pod wynajem dla naszych inwestorów gwarantując stabilny dochód na lata
Mieszkania w hotelowym stylu dla inwestorów

Mieszkania w stylu hotelowym 

Copyright © LifeBox S.A. 2019